top of page
Estetica Istanbul.jpg

İSTANBUL ESTETİĞİ İLE GEZİNİZİ DÜZENLEYİN

 

Müşterilere maksimum güvenlik ve güvenilirlik sunmak için yalnızca en yüksek İtalyan ve Avrupa kalite standartlarına uyan hastaneler ve tıbbi kliniklerle çalışıyoruz.

Sağlık tedavisine tüm tamamlayıcı hizmetler için müşteriye tek bir referans noktası sunuyoruz.

Maksimum garanti ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız veya detaylı bilgi istiyorsanız bize yazın veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçin. Mini detaylarda seyahat ve müdahalenizi organize edeceğiz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Bize Ulaşın 7/24

Ön tedavi planını 24 saat içinde size göndereceğiz

Uçuşunuzu ayırtın

Harika fiyatlarla en uygun uçuşları bulmanıza yardımcı olacağız

İstanbul'da buluşalım

Havaalanında buluşup sizi otelinize götüreceğiz

Tedavinize başlayın

Cerrah ekibimizle tanışın ve tedaviye başlayın

Türkiye'yi Keşfedin

Türkiye bir turizm cennetidir. Konaklamanız süresince gezdireceğiz

Eve dönme zamanı

Hayatınızın ve yeni kendinizin tadını çıkarın!

HER ŞEY DAHİL pakette neler var?

Size "Her şey dahil" bir paket sunuyoruz:

• Ücretsiz ve endişesiz rahat danışmanlık hizmeti;

• Hiçbir ek ücret ödemeden bir refakatçi ile gelme imkanı;

• Havaalanı gidiş-dönüş / otel / klinik ulaşımıyla ilgilenecek özel şoförlü VIP transferler;

• Size keyifli bir konaklamayı garanti edecek İtalyanca konuşan bir rehber;

• İstanbul'un kalbindeki 4/5 yıldızlı otelde iki kişilik kahvaltı dahil rezervasyon ve konaklama;

• Tanınmış sertifikalı cerrahlarla ameliyat öncesi ve sonrası uzman ziyaretleri

• Anestezi (gerekirse), kompresyon giysileri (gerekirse), tıbbi testler, ilaçlar

• İki kişi için klinikte kalın;

• Ayrıca size bir hediyemiz var. Ücretsiz diş muayenesi ve temizliği!

PAZIENTI FELICI

“Sadece güzelliğe özen gösterilmesi için değil, aynı zamanda uzman ve yerel bir rehber eşliğinde Türkiye'nin harikalarını keşfetmesi için faydalı bir deneyim!
Personelin hem profesyonelliği hem de yardımseverliği için şiddetle tavsiye edilir. "

Noemi

“Estetica İstanbul'u arkadaşlarıma ve aileme tavsiye ederim. Personel profesyonel, misafirperver, yardımsever ve her ayrıntıya özenli. Kendine olan güveni geliştirmek ve birçok rengiyle güzel İstanbul'u ziyaret etmek için mükemmel bir fırsat. Eskort, tercüman ve uzmanın yanı sıra Mert, zarif, güleryüzlü, profesyonel ve her zaman ulaşılabilir bir kişidir. Yolculuk boyunca size eşlik edecek."

 

Rossana

“Merhaba ben Gaspare, Mert ve Estetica İstanbul ile tanışmanın mutluluğunu yaşadım çünkü 6 ay önce büyük profesyonel ve doktor Oktay'ın kliniğinde onlar aracılığıyla saç ekimi yaptırdım. Öncelikle hepsi harika insanlar, kibar ve süper yardımseverler, İtalya'dan Türkiye'ye gidişten itibaren günün 24 saati hizmetinizdeydiler ama en önemlisi bu 6 ayda elde edilen sonuçtan çok mutluyum. saç ekimi yaptım. Peki, ne söylenmeli tavsiye edilmiyor ama 10+ oy şiddetle tavsiye ediliyor "

Gaspare  

Non esitare a fare il primo passo verso di te più felice e richiedi la nostra consulenza gratuita. Compila il form o contattaci per un colloquio informativo!

Grazie per averci contattato, ti risponderemo a breve!

Customer Service Rep

CONSULENZA GRATUITA E SENZA IMPEGNI

 

Il servizio di consulenza gratuito, consente ai nostri pazienti di ottenere informazioni da consulenti specializzati su tutti i tipi di problemi che riguarda le applicazioni estetiche, di trapianto di capelli e interventi dentali. Potete ottenere consulenza online attraverso il nostro sito Web. Potete anche richiedere foto di prima/dopo di pazienti precedenti. Inviando le vostre foto tramite Whatsapp potrete avere i preventivi personalizzati. Inoltre, grazie ai nostri consulenti estetici che parlano italiano, inglese e francese, il problema linguistico viene eliminato durante il processo di consulenza.

TRASFERIMENTI VIP

 

Estetica Istanbul offre un servizio di trasferimento VIP gratuito ai suoi stimati pazienti prima, durante e dopo l'operazione. Nel momento in cui atterri all'Aeroporto di Istanbul e all'Aeroporto di Sabiha Gokcen, il nostro personale ti incontrerà e organizzerà il tuo trasferimento in hotel. Dopo l'operazione, anche il nostro veicolo ti verrà assegnato e ti accompagnerà all'aeroporto. 

Limousine Interior
Smiling Nurse

INTERPRETE IN LINGUA ITALIANA

Presso la clinica avrete sempre a disposizione un interprete che vi consentirà di parlare italiano e che tradurrà per voi ciò che il dottore dirà nel corso delle visite e durante la vostra permanenza.

ALBERGO 5 STELLE

 

I nostri hotel convenzionati si trovano vicino al nostro centro in modo da poter trovare un ambiente confortevole prima e dopo l'operazione. Mentre effettuiamo la prenotazione in base ai nostri hotel convenzionati o alle preferenze del alberghi che scegli con possibilità di camera doppia (se accompagnato), forniamo anche servizi di trasferimento aeroportuale.

Hotel Bathroom
Doctor and Patient

LE VISITE SPECIALISTICHE

 

La vostra visita preoperatoria con il nostro medico è completamente gratuita. Potete chiedere qualsiasi domanda sulla chirurgia o sugli trattamenti al medico durante la vostra visita. Avrete anche i controlli periodici dopo l'operazione.

REGALO DI BENVENUTO : CHECK-UP E PULIZIA DENTALE GRATUITA

Al suo arrivo a Istanbul, il paziente se lo desidera potrà sottomettersi a check-up e pulizia dentale gratuitamente preso il nostro studio dentistico convenzionato. 

CADEAU DE BIENVENUE : CHECK-UP ET DETARTRAGE DENTAIRE GRATUITS !
L’ACCOMPAGNANT

L’ACCOMPAGNATORE

Estetica Istanbul offre ai suoi pazienti la possibilità di venire a Istanbul accompagnati da una persona. La presenza di questo “accompagnatore” non modifica in nessun modo il costo del pacchetto. Usufruisce dei servizi di alloggio e trasferimenti gratuitamente.

Ci prendiamo cura di voi aiutandovi a ritrovare un corpo ed un viso dei quali possiate essere soddisfatti, organizziamo i vostri viaggi nei minimi dettagli mostrandovi anche le meraviglie di Istanbul.

bottom of page