top of page
lifting_cosce_gambe_turchia

La chirurgia estetica del corpo può donare una nuova armonia e un aspetto migliore alle parti del corpo che hanno perso l’elasticità della pelle a causa della perdita di peso e/o dei cambiamenti dovuti all’età. Ad esempio alcuni difetti del profilo corporale posso essere rappresentati da un eccessivo accumulo di tessuto adiposo (grasso) nella regione addominale, o nella vita o sui fianchi o sulle braccia. Vi può essere anche una lassità della pelle e dei tessuti delle braccia o delle cosce (ed in questo caso si ricorre ad un lifting delle braccia o delle cosce). Un corpo sano e bello è sinonimo di benessere e di salute. Ecco perché, ogni giorno, bisogna prendersi cura del corpo con un corretto stile di vita e con un aiuto importante che viene proprio dalle nuove tecnologie. Innovazione, avanguardia e ricerca scientifica nel campo estetico diventano i mezzi con cui si può dare nuova forma al proprio corpo, con risultati che durano nel tempo e che non smettono mai di sorprendere. 

 

Proponiamo di seguito un elenco dei principali interventi di chirurgia del viso, cliccando ciascuno potrete vederne il relativo approfondimento.

BACAK GERME

Estetik Bacak Ameliyatı

Uyluk germe (Cruroplastica), sarkık cildi gidermek, uyluklara (iç uyluklar) tonu geri kazandırmak ve genel olarak tüm bacaklara daha genç ve ince bir görünüm kazandırmayı amaçlayan estetik bacak ameliyatıdır.

Kadınların şekil ve inceliğinin yanı sıra bacaklarının güzelliği için de göz önünde bulundurdukları bir husus şüphesiz dokuların, özellikle de iç uyluğun tonudur. Bu bölgenin cilt gevşemesi, artık çok genç olmayan zayıf kadınlarda bu kusur daha sık görülse ve belirgin olsa da hızlı kilo verdikten sonra genç yaşta da ortaya çıkabilir. Deri fazlalığı olmadan bacak profilinin nasıl görünebileceğine dair bir fikir edinmek için, kasıktaki deriye gerilim uygulayarak kaldırın.

lifting_cosce_estero_turchia_istanbul

Kısaca Uyluk Germe (Cruroplastica)

Uyluk germe ameliyatı için hastanede kalış süresi 1 gecedir ve halihazırda paket fiyatına dahildir. Ameliyattan sonra hastaya 2-3 günde bir klinikte ücretsiz check-up için refakat edilir. İstanbul'da minimum kalış süresi ameliyat sonrası 7 gündür (1 gece hastanede ve 6 gece otelde).

İstanbul'daki plastik cerrahlarımız sizin çıkaramayacağınız dikişler kullanabilir. 10/15 gün sonra kendiliğinden düşerler.

Her şey dahil paketler
3050€'dan başlayan fiyatlarla

Alan

iç uyluk

Anestezi

genel

Normale dönme

2/3 hafta

Yara izleri

germenin kapsamına bağlı

İtalya'daki Maliyetler

 5000€ - 8000€ arası

Müdahale süresi

2-3 saat

Konaklama

1 gece hastane, 6 gece otelde

Tam iyileşme

6/8 hafta

Sonuçlar

Kesin ve 3/4 haftada görünür

Ödemeler

küçük aylık taksitler mümkün

HER ŞEY DAHİL pakette neler var?

Size "Her şey dahil" bir paket sunuyoruz:

• Ücretsiz ve endişesiz rahat danışmanlık hizmeti;

• Hiçbir ek ücret ödemeden bir refakatçi ile gelme imkanı;

• Havaalanı gidiş-dönüş / otel / klinik ulaşımıyla ilgilenecek özel şoförlü VIP transferler;

• Size keyifli bir konaklamayı garanti edecek İtalyanca konuşan bir rehber;

• İstanbul'un kalbindeki 4/5 yıldızlı otelde iki kişilik kahvaltı dahil rezervasyon ve konaklama;

• Tanınmış sertifikalı cerrahlarla ameliyat öncesi ve sonrası uzman ziyaretleri

• Anestezi (gerekirse), kompresyon giysileri (gerekirse), tıbbi testler, ilaçlar

• İki kişi için klinikte kalın;

Ayrıca size bir hediyemiz var. Ücretsiz diş muayenesi ve temizliği!

Uyluk Germe Albümü
Önce/sonra

lifting_cosce_gambe_estetica_turchia-3.j

Daha mutlu olmanız için ilk adımı atmaktan çekinmeyin ve ücretsiz danışmanlığımızı talep edin. Bilgilendirici bir röportaj için formu doldurun veya bizimle

iletişime geçin!

Bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz, kısa süre içinde size geri döneceğiz!

Bu tedaviler de ilginizi çekebilir

lifting_braccia
liposuzione
mastopessi
addominoplastica
bottom of page