top of page
Medical form with stethoscope

TIBBİ ANKET

Tıbbi anket, yurt dışında bizimle birlikte estetik ameliyatınızı olabildiğince güvenli ve risksiz hale getirmemize yardımcı olan çok önemli bir araçtır. Aşağıdaki soruları yanıtlayarak, tıbbi ekibimizin tedaviye ve genel veya lokal anesteziye uygunluğunuzu doğru bir şekilde değerlendirmesine izin vermiş olursunuz. Böylelikle İstanbul'daki sınav sırasında kontrendike olma riskini de en aza indirmeye çalışıyoruz. Sağlanan bilgiler pratisyen hekimimiz, baş anestezistimiz ve plastik cerrahımız tarafından gözden geçirilir.

Üzgünüz, ancak aşağıdaki tıbbi rahatsızlıklardan muzdaripseniz, hastaları şu rahatsızlıkları tedavi edecek donanıma sahip olmadığımız için kliniğimizde ameliyat yapılamaz: diyabet, HIV, AIDS, psikiyatrik hastalık.

Lütfen güvenliğinizin bizim önceliğimiz olduğunu anlayın!

Abdominoplasti ile ilgileniyorsanız, önce BMI'nizi BMI hesaplayıcısını kullanarak bulmaya çalışın. Vücut kitle indeksi 30'un üzerinde olan hastalar ameliyat için endike olmayacak ve daha fazla kilo vermeye devam etmeleri gerekecek. Artan riskler ve komplikasyonlar nedeniyle genel anestezi altında vücut kitle indeksi 30'dan büyük olan herhangi bir ameliyat önerilmemektedir.

Herhangi bir sorunuz varsa bize bir e-posta yazın veya Whatsapp aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Herhangi bir talebi yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz, kısa süre içinde size geri döneceğiz!

bottom of page